Dovolená v jižních Čechách      

"Vaše nerušené soukromí
a pohodlí je naší prioritou"
EN | FR | CZ   
Lokalita     Galerie     Objekt     Ceník     Kontakt

Objekt

Rekreační vila/chalupa, je novostavba kolaudovaná v roce 2005, situovaná na Jih. Je možno ji využít jak k týdenním pobytům, tak k víkendovým pobytům celoročně.

Vnitřní uspořádání

Pro vaše pohodlí je objekt vybaven moderními technologiemi - wifi internetem, 2x DVD přehrávačem, 2x TV, hudební aparaturou a digitálním satelitem.

Obývací pokoj

S rozlohou 36m2, přízemi je spojeno s kuchyňským koutem - barovým systémem, jídelní stůl, sedací souprava - rozkládací a krbová kamna.

Občanské vybavení

Vybaven sporákem s teplovzdušnou troubou, mikrovlnkou, lednicí s mrazáčkem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Plná vybavenost nádobím a příbory je samozřejmostí. Dále v přízemí vybavená koupelna s rohovou vanou a sprchou, WC, kout s automatickou pračkou. Objekt má vlastní teplou vodu, kterou obstarává boiler o obsahu 220 litrů. Ústřední topení na suchá paliva a krbová kamna, přímotopy. Do patra se vchází pohodlně vyrobenými schody z obývacího pokoje, kde tvoří interiérový prvek. Zde se nachází jedna ložnice o rozloze 30-ti metrů, která je vybavena manželským dvojlůžkem, samostatnou válendou, možnost přistýlky a dětské postýlky. Přímý vstup na druhou terasu. Dále je zde WC s umyvadlem a pokojem, který slouží jako druhá ložnice o rozloze 20ti metrů, vybavena dvojlůžkem, stolem pro počítač, skříňkami, příručním trezorem. Ložní prádlo v objektu je pravidelně měněno. Okolo celého patra terasa pro slunění, ranní snídani aj.

Venkovní uspořádání

Na pozemku o rozloze 250 metrů je umístěn venkovní bazén 3.66m, pergola se zahradním krbem a k dispozici je také pojízdný gril. Možnost parkování auta.Recepty, PR články zdarma, Fórum PPC reklamy, Psí poradna